pjes per ford focus 1.8 tdci

Shitet nga: ford 30 Dhj 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes cilinder te menjaqit ( drukllager) Luk orgjinal per ford focus 1.8 tdci
si dhe mates te airit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim