PROKOLIC PER VETURA

Shitet nga: Hamdi Krasniqi 13 Pri 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rimorkio
Shitet prokolica esht ne gjendje te rregullt esht e ardhur nga gjermania esht shum e ruajtur dhe pak e perdorur per me shum hollsi qe deshironi te din rreth kesaj mund te na telefononi ne numrat kontaktus 044724616 dhe 049228695
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim