PROKOLIC

Shitet nga: Hamdi Krasniqi 13 Pri 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rimorkio
Shitet prokolica esht e ardhur nga gjermania per me shum hollsi na telefononi ne numrat kontaktus 044724616 dhe 049228695
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim