Prokolic (Rimorkio)

Shitet nga: Auto 14 Shk 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rimorkio
Shes Prokolicen (Rimorkion) e cila eshte e importuar nga Gjermania ne gjendje te shkelqyer teknike, viti i prodhimit 1997.
Pres bleres serioz
Kontakt : 044-274/877 dhe 044-660-622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim