Prokolic per kerr

Shitet nga: Besim 29 Nën 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rimorkio
Prokolic per kerr shum e ruajtur dhe funksionale. Mund te na kontaktoni edhe ne viber +37744878564
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim