RIMORKIO PËR VETURË

Shitet nga: Ali 01 Shk 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rimorkio
Rimorkio është e doganuar, e regjistruar në RKS, ka librezë, është me sinjalistikë, në gjendje shumë të mirë dhe pa asnjë defekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim