Rimorkio

Shitet nga: Agron 04 Mar 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rimorkio
Boj ndrrim vetem me co2.eshte e punuar vet me amotizera dhe federa,anesoret te gjitha i ka alumin ndriqimi funksional shmigavcat stopat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim