Rimorkio per cdo lloi automjeti

Shitet nga: naser 19 Sht 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rimorkio
shitet rimorkio per qdoh llojautomjeti ne gjendje shum te mir teknike e sapoprodhuar me dimenxjone 1.80 x 1.15cm
posedon amortizim dhe ndriqim qmimi i arsyeshem dhe i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim