Rimorkio per vetur 1.80x1.15

Shitet nga: selim 14 Mar 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rimorkio
Shitet rimirkjo e vetrures e pa perdorur shum e mir e qendrushme npesh transportuse gomat e mira si dhe punojm te gjitha llojet e rimorkiove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim