Rimorkio per veture

Shitet nga: xheki 19 Pri 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rimorkio
Shes rimorkion e cila eshte ne gjendje te rregullt dhe shume praktike !
Ju faleminderit per thirrje serioze..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim