Rimorkio

Shitet nga: Agron 23 Shk 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rimorkio
eshte nga Alumini me amortizera instalimi dhe dritat punojn
049 450 776 044 408 471
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim