Rimorkio

Shitet nga: Liri 26 Shk 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rimorkio
Rimorkio shume e mir dhe e fort te cilen e kom ndertu me porosi dhe
i ka gomat e pirunerin dmth(12ose17 her pal),
po ashtu e ka edhe frenin e dores (vintin) e cila shihet ne fotografi
deri 4 metra dru jan ngraku ne kete rimorkio pa problem per pesha t'rana
mirpo drut qe shihen te ngarkuta ne fotografi nuk shiten HAHAHAHA !!!
dhe kerkoj falje sepse nuk kam mujt mi shkarku drut edhe me la rimorkion
qe mu dok ma mi nfoto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim