Rimorkio

Shitet nga: naser 04 Gsh 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rimorkio
shitet rimorkio e sapo prodhuar ne gjendje shum te mir teknike
posedon ndriqim dhe amortizim me dimezjon 1.15cm X 1.80cm
qmimi i arsyshem dhe i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim