Rimorkio

Shitet nga: Naser 28 Tet 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rimorkio
Shitetn rimorkiot te sapo prodhuar me drit dhe amortizator qmimi i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim