Shes rimorkio(prokolic)

Shitet nga: Hazir 10 Mar 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rimorkio
Shes rimorkio(prokolic) me marrveshje dhe bejm punimin e tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim