Shitet Rimorkio (prekolica)

Shitet nga: dren 31 Jan 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rimorkio
Shes rimorkion ne gjendje shume te mire, e ardhur nga Belgjika. Posedon edhe gomen rezerve. Mund te mban peshe deri ne 950kg.

Dimensionet: Gjatesi 250cm, Gjeresei 140cm dhe lartesi 140cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim