Shitet Rimorkio

Shitet nga: Agron 24 Jan 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rimorkio
Shitet 300 euro ose ndrrohet Rimorkio dimensionet 2mx1,05m naltesia 43cm nga Alumini me amotizera dhe federa dritat stopat dhe treguest te gjitha funksionale.boj ndrrim vetem me ushqim per lop (duaj te sanes).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim