Shitet prokolica per bicikel

Shitet nga: Sejad 17 Shk 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rimorkio
Shitet rimorko per bicikel e sapo ngjyrosur man pesh dej 90 kg
Nxen gjys metre dru
E vogel dhe praktike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim