kuk per golf 4

Shitet nga: liridon 04 Sht 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rimorkio
kuk me gjith ustalim dhe modul
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim