shitet rimorkio (prekolic)

Shitet nga: rimorkio 09 Nën 03:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rimorkio
Shitet rimorkio me targa te huaja nuk eshte e doganume ,viti 2008 dhe eshte ne gjendje perfekte,per me shume me kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim