***Drita Led*** Per Vetura

Shitet nga: ------ 08 Dhj 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Drita Led
Resistente ndaj ujit
2 copa - 12v
17cm
Tel: 045 319 097
Viber:+377 45 319 097
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim