MERCEDES-BENZ W204 - W212

Shitet nga: Mercedes 25 Gsh 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Ndrues i shpejtcive per menjaq AUTOMATIK per MERCEDES tipi W212 E-Class dhe W204 C-Class
jan te ri pa perdorun ,boj edhe ndrim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim