SHES BRANIKAT PER GOLF 4 2 BRANIKAT QMIMI..

Shitet nga: Albani 12 Pri 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes branikun e par dhe te mram per golf 4 branikat jan shum te rujtun nuk kan asni gerrvishje
044 106 941
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim