2 KARRIGA

Shitet nga: bajram 27 Jan 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes 2 karriga per vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim