Aksion LED Drita gjitha llojet e veturave

Shitet nga: Veton 13 Sht 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
-----------------AKSION------------------

LED
Voltage:12V
Color : White or Blue

•Features:
•Size: Each light is 6cm long and has about 3.5m long total cable
•This is about one set of blue decoration light, including 4 pieces lights and one cigarette lighter.
•ON-OFF switch on the cigarette lighter.
•Each light includes 3 LED.
•Voltage: 12V DC
•It can be used on the car interior floor or dash.
•Simple design for you a beautiful, exotic and romantic interior.

•4x 3LED Interior Decorative Light ( One Set )
•Light Source:LED
•Car Make:All Car
•Item Type:Interior Lighting

Te interesuarit mund te kontaktojn ne:
Tel 49/200-767
Viber +38649200767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim