Amartizera gasne me gvinta

Shitet nga: Arian 11 Nën 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes Amartizera gasne me gvinta per golf dysh dhe tresh ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim