Amortizera Sport per Audi

Shitet nga: xxxx 07 Shk 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shiten Amortizera me gjith spirale sport per Audi...
Po e postoj nje fotografi se si duket vetura me kta Amortizera...
Arsyja pse po i shes eshte se nuk pom pershtatetn mu ne vendbanimin ku po jetoj...
Jam F .V prej R....Suhareke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim