Audi A3 2009-2012 S-line mask

Shitet nga: Nderimi 13 Maj 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Maska S-line e Audi A3 viti 2009-2012.Ne gjendje shum te mire,shum pak e perdorur pothujase e re.Per me shume info kontaktoni ne numrin e telefonit 044-627-166
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim