Audi A4

Shitet nga: x 24 Krr 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shitet mbeshtjelles per ndrrusin e shpejtesive e lekures made in germany origjinal e vetures Audi A4 qmimi 15 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim