Audi Q7 Stoppa fara led facelift pragat d1s

Shitet nga: Filip 17 Tet 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Dyqan auto luksoze ndodhet në Shkup, Maqedoni Lokacija: AUTOKOMANDA BUL.ALEKSANDAR MAKEDONSKI 1 A
Ne kemi të gjitha llojet e bumpers akordim mjegulles akull dhe në fund kapak kusarëve si AMG M - paket S -line R -line për automjetet e mëposhtme Mercedes audi VW BMW
Ne kemi të reja dhe origjinale pragjet tipike X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 G GL GLK ML W164 W166 Range Rover Sport , etj
tela dhe Viber 0038978290679
Auto lux Lokacija: AUTOKOMANDA BUL.ALEKSANDAR MAKEDONSKI 1 A Skopje...raspolagame so site tipovi na pragovi za dzipovi od 2005 nagore
tuning branici stopovi farovi xenon svetla krovni kuferi.
Se na edno mesto

+38978290679 Viber
Imamo sve vrste na pragove M-packet branici i slicno www.autolux.mk
https://www.facebook.com/autoluxskopje/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim