BMW X6 Pragat side steps d1s rollbar

Shitet nga: Filip 19 Tet 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Dyqan auto luksoze ndodhet në Shkup, Maqedoni në kopshtin zoologjik
Ne kemi të gjitha llojet e bumpers akordim mjegulles akull dhe në fund kapak kusarëve si AMG M - paket S -line R -line për automjetet e mëposhtme Mercedes audi VW BMW
Ne kemi të reja dhe origjinale pragjet tipike X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 G GL GLK ML W164 W166 Range Rover Sport , etj
tela dhe Viber 0038978290679
prodajem sve vrste pragove za djipove nad 2005god
Autolux je firma koja se nalazi vo Skopje kaj Zoo park
Imamo sve vste m-packet branike za sve auto

0038978290679 VIBER
www.autolux.mk

https://www.facebook.com/profile.php?id=218054468362760&ref=ts&fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim