BREMBO 4 Pistona

Shitet nga: genti 09 Pri 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Set BREMBO universal. cmimi pak i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim