Biçiklet

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kreshnik 18 Pri 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Eshte nje biçiklet e ardhur nga holanda qe ma blen prinderit per ditlindje.Eshte e me madhesi pothuajse te mesme e qendrueshme dhe e fort eshte me frena origjinal poashtu edhe gomat . Per me shum informata kontaktoni ne ipko:049-821-862 dhe vala:044-615-545.
PRESIM KONSUMATOR

FALEMINDERIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim