Biciklete

Shitet nga: Rr 16 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes Biqikleten e sapo ardhur nga danimarka qmimi teper i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim