Bmw 530d e60 SHTOPA!!!

Shitet nga: Kul 02 Mar 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
SHTOPA PER BMW E60 te perdorur ne gjendje te rregullt. Jo lled te thjesht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim