Boost gauge - Instrument per matjen e shtypjes t..

Shitet nga: instrument 23 Qer 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shess boost gauge - instrumentin per matjen e shtypjes te turbines te veturave turbo Dizel dhe benzin.

Insturmenti oshte i ri edhe vjen me kto paisije si ne foto.

Gara,Tuning,Sport, Garave, etj


044 853 835
049 853 835 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim