Carbon Folie

Shitet nga: burim 22 Jan 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Pershendetje,

Bejme veshjen e pjesve te veturave apo gje sendeve tjera me Carbon Folie.

Si p.sh Enterierin e veturave Brenda ashtu dhe jasht,paisjeve elektronike si Telefonave apo gje sende te tjera qe mund te behet me carbon fole


Ju mirpresum.
Opel
Mercedes
BMW
VW
Volvo
Seat
Renault
Fiat
Mitsubishi
Nissan
Honda
etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim