Chip DTE System per VW

Shitet nga: xxxx 23 Mar 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Chipi esht shum i mir model i ri ka mundesi ngritje dhe ulje te kuaj fuqis ose PS low - high sytsem i kam edhe kabllat po si kam qit ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim