Chip DTE system per Golf

Shitet nga: xxx 22 Mar 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Chipi esht shum i mir model i ri ka mundesi ngritje dhe ulje te kuaj fuqis ose ps low-highi kam edhe kabllat po si kam qit ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim