Chip Tuning VW Audi Škda Seat 35 PS 6 muaj garanci

Shitet nga: lab 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR   59 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Chip tuning Viber & WhatsApp +37745690069

Golf 3 1.9 TDI 49€
Golf 4 1.9 TDI 49€
Golf 4 1.9 TDI PD 59€
Golf 5 1.9 TDI 60€
Golf 5 2.0 SDI 60€
Golf 5 2.0 TDI 100€
Golf 6 2.0 TDI 150€
Passat 1.9 TDI 59€
Passat 1.9 TDI PD 59€
passat 1.9 TDI 3c 80€
Passat 2.0 TDI 100€
Audi A3 A4 A6 TDI PD 59€
Audi A6 2.0 3.0 200€ 150€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim