Chip Tuning per VW Audi Seat Skoda

Shitet nga: Chip 23 Gsh 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes Chip tuning per keto tipe:
Golf 3 TDI 1.9 Qmimi 35 Euro
Golf 4 TDI 1.9 Qmimi 39 Euro
GOlf.5. TDI 1.9 Qmimi 45 Euro
Golf 5 2.0 Qmimi 50 Euro
Sharan , Touran 1.9 TDi Qmimi 45 Euro
Audi A3 ,A4 ,A6 1.9 TDi Qmimi 45 Euro
Audi A3 .A4 A6 2.0 Qmimi 50 Euro
Passat 1.9 TDI Qmimi 45 Euro
Passat 2.0 Qmimi 50 Euro
Bejme transportin dhe montimin.

Per me shum kontaktoni ne 044207177 ose 049850927
Viber:|+38649850927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim