Chip per veture (+25% shpejtesi, me pak shpenzime,

Shitet nga: Idi 30 Sht 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shitet chip-i per veturat disel: Audi, VW, BMW, Skoda etj... (telefononi per te shikuar nese mund te instalohet tek vetura yte).

Paisja eshte e markes: Racechip, prodhim gjerman, sherben per te rritur shpejtesine e vetures dhe gjithashtu ule shpenzimet ne menyre te dukshme, eshte i testuar dhe certifikuar nga: TÜV CERT, 100% i pademshem per veture.

Eshte nje muaj i perdorur ne veturen time, shume e lehte ta instalosh.

Kontakt: 044 358 713, 049 377 045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim