Chip tuning box per te gjitha veturat dizel

Shitet nga: lab 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive

Çfarë është NitroOBD2 Chip Tuning Box ?

NitroOBD2 është një Chip Tuning kuti të cilat mund të mbyllën në lidhës OBD2 e automjetit tuaj për të rritur performancën e automjetit tuaj .
Kur është e mbyllën në lidhës OBD2 , NitroOBD2 merr informacion nga ECU kompjuter makinë . Me të dhënat e marra nga ECU ,
NitroOBD2 rregullon presionin e rritur, sasia e karburantit , kohën injeksion dhe presioni për të rritur performancën e automjetit tuaj .
NitroOBD2 Chip Tuning Box nuk i tejkalojnë kërkesat e prodhuesit . Ajo punon vetëm brenda tolerancës së motorit .
NitroOBD2 gjen nga fuqia e fshehur e automjetit tuaj . NitroOBD2 nuk e dëmton motor dhe ECU kompjuter makinë apo nuk shkakton efekte negative në vendosjen e fabrikës makinë .
NitroOBD2 nuk ndryshon asnjë nga cilësimet e përgjithmonë . Për ta kthyer përsëri në parametrat origjinale e makines , vetëm stakoj NitroOBD2 nga lidhës OBD2 .

NitroOBD2 gjen nga fuqia e fshehur e automjetit tuaj .
- Deri në 35 % më shumë pushtet
- Deri në 25 % më shumë çift rrotullues
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim