Chip tuning per Golf 6

Shitet nga: Afrim 17 Pri 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Chip tuning per Golf 6 TDI
Per me shume kontaktoni
Viber:+37744307177 ,+38649850927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim