Chip tuning

Shitet nga: hamit 05 Qer 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Bejme instalimin e chip tuning per shumicen e automjeteve ne menyre profesionale
pra behet instalimi ne kompjuterin e automjetit

perparesite e chip tuning

vrehen kryesisht te automjetet qe posedojne turbo si diesel ashtu edhe benzin
pra shtohet fuqia zvoglohen shpenzimet etj

vlen te ceket se chip tuning programimi nuk shkakton as pak deme ne motorin e automjetit

per me shum kontaktoni

044552232
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim