Chipat per motorra dizel dhe Benzin

Shitet nga: Milot 18 Jan 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes chipat per motorra dizell dhe benzin ardhun prej jashtit qmimi prej 35 deri 50
Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim