Detergjentet Rupes

Shitet nga: Selatin 18 Pri 07:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes detergjentet rupes per pastrimin e veturave:
Viagum: per largimin e sakesit ne tepiha
X-Skin: per rigjenerimin e lekures
Easy-Graf: pastrimin e lekures nga ngjyra e kimikut
Finish Touch: arome per veture
Magic Black: per nxirjen e gomave

tel: 044 136 506

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim