Drita XENON BRENNER

Shitet nga: Xenon 09 Jan 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Xenon D1S

VW BMW MERCEDES LAND ROVER CITROEN PEUGEOT ETJ...

045 30 40 00 ose Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim