Drita fara per golf

Shitet nga: Hidajet 30 Gsh 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes dritat qe po shihen ne foto bajn per golf 3 e kjo e vizlluta bon edhe per 3 edhe per 4 komplet 60 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim