Drita fara per kia sportage

Shitet nga: fisnik 15 Gsh 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
drita fara per kia sportage 20 euro 2 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim